meditating while raving

badfocus

LP - Vinyl

meditating while raving
Žánr:Česká a slovenská tvorba, Jazz / Swing, Relaxační
Datum vydání:11.11.2022
EAN:099925677619
Dostupnost:skladem, můžete mít již 26.4.

Cena pro e-shop

404 Kč vč. DPH   Původní cena
539 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Badfocus je talentovaný hudební producent, skladatel a multiinstrumentalista pocházející z Prahy. Přestože jeho umělecké kořeny jsou převážně jazzové, byl ovlivněn vážnou hudbou, elektronikou, hip-hopem a indie. Jeho tvorbu charakterizují neustále se rozvíjející zvukové krajiny, bohaté sonické textury vytvářející specifický prostor a intenzivně intimní zážitek.
Na svém kontě má už několik EP, debutové album wallflower (2020) nebo soundtrack k tanečnímu filmu Laterny magiky new normal (2021). Nyní po singlech beyond minds a dystopia přichází s novou řadovkou meditating while raving, které vychází digitálně i na vinylové desce u Supraphonu. Album je konceptuálně o dualitě, o tom, jakým způsobem se vzájemně potřebují protiklady, a o jejich dynamice. To charakterizuje ambivalence vnitřního klidu a napětí v podobě meditace i rave prožitku.
Pod uměleckým jménem badfocus pravidelně koncertuje na domácí i zahraniční scéně. Při vystoupeních citlivě kombinuje živé i elektronické nástroje, které velmi nenásilně propojuje v jeden organický celek. Hudební produkce je doplněná o světelnou show, jež se tu a tam noří v mlžném oparu kouře, stejně jako její jednotlivé hudební motivy.
Specifikem zpracování obalu vinylové desky je unikátně vytvořená grafika, která po naskenování zobrazí speciálně vytvořený AR filtr. Tato přidaná hodnota spojuje svět digitálních technologií s nadčasovostí vinylové desky.

Rok vydání 2022

Seznam skladeb / tracklist

LP
1.four elements
2.beyond minds
3.tender
4.dystopia
5.affekt
6.odyssey
7.reset
8.disembodied