Ant-Man a Wasp - kolekce 1-3 (3BD)

3x Blu-ray v krabičce

Ant-Man a Wasp - kolekce 1-3 (3BD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:31.5.2023
EAN:8595165392135
Dostupnost:skladem, můžete mít již 12.12.

Cena pro e-shop

719 Kč vč. DPH   Běžná cena
799 Kč

Popis

Scott Lang je vyzbrojen jedinečnou schopností zmenšit se a při tom znásobit svou sílu... Je Ant-Man!

Ant-Man (2015)
Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Ant-Man a Wasp (2018)
Po událostech filmu Captain America: Občanská válka čelí Scott Lang následkům svých rozhodnutí jako superhrdina i jako otec, ale doktor Hank Pym ho opět volá na naléhavou misi. Znovu si musí navléknout oblek a naučit se bojovat po boku Wasp při společném odhalování tajemství z minulosti.

Ant-Man a Wasp: Quantumania (2023)
Scott Lang (Paul Rudd) a Hope Van Dyne (Evangeline Lilly) pokračují ve svých dobrodružstvích jako Ant-Man a Wasp. Společně se svými rodinami prozkoumávají Říši kvant, setkávají se s zvláštními novými bytostmi a prožívají dobrodružství, které je posune za hranice všeho, co považovali za možné.

Další parametry

Obraz:16:9 (2,39:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 7.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Hrají:Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Douglas, Michelle Pfeiffer
Režie:Peyton Reed
Země původu:USA
Žánr:Akční, Komiksové