Amistad

Blu-ray v krabičce

Amistad Amistad
Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:7.5.2014
EAN:8595165347494
Dostupnost:skladem, můžete mít již 13.12.

Cena pro e-shop

269 Kč vč. DPH   Běžná cena
299 Kč
Amistad Amistad

Popis

Film Stevena Spielberga. Ve snímku Amistad si v hlavních rolích zahráli Morgan Freeman, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou a Matthew McConaughey.
AMISTAD získal mnoho ocenění za skvělý filmařský počin i příběh. V roce 1997 získal hned 4 nominace na Oscara: v kategorii Nejlepší herec ve vedlejší roli (Anthony Hopkins), Nejlepší hudba, Nejlepší kostýmy a Nejlepší kamera.

AMISTAD vychází se skutečné události a popisuje neuvěřitelnou cestu zajatých Afričanů, kteří se při plavbě vzbouří a pokusí utéct zpět do své rodné země. Loď La Amistad je nakonec v USA zadržena a otroci jsou zajati, obviněni z vraždy a uvězněni. Událost přitáhne pozornost celé Ameriky a otřese americkým justičním systémem. Pro muže a ženy v tomto procesu, kterých se jen málokdo zastane, jde ale čistě o boj o základní lidská právo... o svobodu.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,85:1)
Zvuk:EN 5.1 DTS-HD MA, FR 5.1, DE 5.1
Titulky:CZ, SK, EN, DEN, HOL, FIN, DE, GRE, IT
Hrají:Morgan Freeman, Nigel Hawthorne, Anthony Hopkins, Djimon Hounsou, Matthew McConaughey, David Paymer, Pete Postlthwaite, Stellan Skarsgard, Razaaq Adoti, Abu Bakaar Fofanah, Anna Paquin, Tomas Milian, Chiwetel Ejiofor, Derrick N.Ashong, Geno Silva
Režie:Steven Spielberg
Země původu:USA
Rok natočení:1997
Minutáž:154 min
Žánr:Drama, Historické