Alita: Bojový Anděl

DVD v krabičce (14mm)

Alita: Bojový Anděl
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.1.2020
EAN:8596978577320
Dostupnost:skladem, můžete mít již 23.7.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Svět vzdálené budoucnosti není ideálním místem k životu, přesto v něm žijí lidé, kteří nezištně pomáhají jiným. Tak třeba kyberdoktor Ido prolézá skládky, aby našel funkční součástky, které může implantovat lidem, co o část těla přišli.
Takhle objeví Alitu, poničeného kyborga se srdcem a duší dospívající dívky, a vrátí jí život. Po probuzení Alita vůbec nic neví. Nepamatuje si svou minulost, nepoznává svět kolem sebe, ale okamžitě nasává nepřeberné množství nových informací. Se životem vrstevníků Alitu seznamuje Hugo, mladý rebel s motorkou, který ji od prvního setkání mimořádně imponuje.
Díky své zvědavosti pozná Alita i odvrácenou stránku města Iron City, v němž s doktorem Idem žije. Fyzickou konfrontací se zdejším podsvětím v sobě objeví mimořádné, smrtící schopnosti. V tu chvíli se dostane do hledáčku skupiny nájemných zabijáků, kteří terorizují město, ale teď dostali jediný úkol - najít a zničit Alitu. Z obyčejné kyberholky se stane bojový anděl. A konečně si vzpomene, jaké je její poslání...

Bonusy
• Alitin svět
• Z mangy na filmové plátno

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, HU 5.1
Titulky:CZ, EN, SK, BG, HU, TUR
Hrají:Rosa Salazar, Christoph Waltz, Keean Johnson, Jennifer Connelly, Mahershala Ali
Režie:Robert Rodriguez
Země původu:USA, Kanada
Rok natočení:2019
Minutáž:122 min
Žánr:Akční, Sci-fi