Alfons Karásek (2DVD)

2x DVD v balení Kolekce

Alfons Karásek (2DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.10.2018
EAN:8594161152507
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena pro e-shop

189 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha3 ks

Popis

Volný hudební cyklus komedií se spoustou populárních českých písní a Miloš Kopecký v roli miláčka žen - věčného a nepoučitelného záletníka Alfonse Karáska!

SEDM ŽEN ALFONSE KARÁSKA (1967)
Miloš Kopecký v roli věčného záletníka v prvním dílu volného cyklu hudebních komedií.
Alfons Karásek na nádraží loučí se svou ženou Růženou, která jede do lázní. Plánuje si eroticky naplněný týden, plný žen a záletů. Na každý den jedna milenka. Jenže už na začátku se složitě vybudovaný itinerář pokazí. Nakonec se sice v jeho bytě ocitne plno krásných žen, bohužel včetně jeho vracející se manželky...

ALFONS KARÁSEK V LÁZNÍCH (1971)
Miloš Kopecký v roli neodolatelného miláčka žen ve druhém dílu volného cyklu hudebních komedií.
Bývalého neodolatelného svůdníka Alfonse Karáska (M. Kopecký) vypravila manželka do lázní, aby si tam spravil náladu a nervy, a dokonce by si tam mohl najít i nějakou přechodnou známost. Jenže Alfons tentokrát nemá na zálety ani pomyšlení. O to víc se na něj v lázních ženy lepí. Zdá se, že jim nelze uniknout.

TO BYLA SVATBA,STRÝČKU (1976)
V roce 1976 vznikl jeden z dílů volného cyklu hudebních komediií Gustava Oplustila o Alfonsu Karáskovi. Jmenuje se To byla svatba, strýčku a hlavní roli Alfonse Karáska si opět s chutí zahrál Miloš Kopecký.
Tentokrát je Alfons pozván švagrem na svatbu neteře. Strýc se dostaví ve svém luxusním autě. Svatebčané však nedbají jeho úzkostlivé starosti o auto a posílají ho tu pro pivo, tu pro cement. Strýc sice namítá, ale energická družička autoritativně jedná. Auto trpí, strýc také. Když se konečně svatebčané odhodlají odjet na radnici, je auto téměř nepojízdné. Tím ovšem zmatky zdaleka nekončí...
POSLEDNÍ LEČ ALFONSE KARÁSKA (1987)
Naposledy se setkáme s nestárnoucím vyznavačem ženských půvabů, který neztratil ani po letech ze svého šarmu ani špetku... Miloš Kopecký v roli věčného záletníka v závěrečném příběhu volného cyklu oblíbených hudebních komedií.
Tentokrát čeká na Alfonse Karáska důležitý úkol - zasvětit do umění svádět dívky svého mladého chráněnce, který je v tomto oboru ještě velmi nezkušený. Příležitost se naskytne na mysliveckém honu... Ovšem ani on sám neunikne nástrahám žen všeho věku!

Další parametry

Obraz:4:3
Zvuk:CZ 2.0
Titulky:CZ pro neslyšící
Hrají:Miloš Kopecký
Režie:Zdeněk Podskalský
Země původu:Československo
Žánr:České, Hudební, Komedie, Pro pamětníky, Rodinné