3x České drama: Domácí péče, Vejška, Kobry a užovky (3DVD)

3x DVD v balení Kolekce

3x České drama: Domácí péče, Vejška, Kobry a užovky (3DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
EAN:8596978577528
Dostupnost:skladem, můžete mít již 16.7.

Cena pro e-shop

149 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

KOBRY A UŽOVKY (2015)
Užovka (Matěj Hádek) je ztracen ve svém vlastním životě. Je mu už skoro čtyřicet a nemá holku ani práci, přičemž cítí, že má poslední šanci sám se sebou něco udělat. A naskytne se mu šance, kterou nehodlá promarnit.
Jeho bratr Kobra (Kryštof Hádek) je magor, nezodpověděné dítě a feťák, bydlící s věčně opilou matkou (Jana Šulcová). Staví vzdušné zámky a vykrádá chatky.
Ve chvíli, kdy se ukáže, že by Užovka mohl být už konečně šťastný, se objeví Kobra. Užovka se mu rozhodne dát pořádnou lekci, situace se ale vymkne kontrole...

DOMÁCÍ PÉČE (2015)
Obětavá zdravotní sestra Vlasta (Alena Mihulová) při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Komedie a drama se proplétají, když si Vlasta poprvé v životě začíná uvědomovat, že taky ona potřebuje péči... To vše k velké nelibosti manžela Ladi (Bolek Polívka), který na tyhle „hňupoviny” nevěří. Vlasta tak musí bojovat nejen se svojí nemocí, ale i s Laďovým zdravým moravským „rozumem”.

VEJŠKA (2014)
Začínající umělec se touží dostat na vysněnou školu, ale překáží mu noční život plný graffiti a průšvihů s bezstarostným kamarádem, který má všechno na háku. Hudba a rap DJ Mika Trafika a Vladimira 518, strohé herectví, dynamická kamera, tajemná noční zákoutí - to vše dává Praze autentickou podobu.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící
Režie:Slávek Horák, Jan Prušinovský, Tomáš Vorel
Země původu:Česko
Žánr:České, Drama