27 šatů (valentýnská edice)

DVD v krabičce (14mm)

27 šatů (valentýnská edice)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:7.2.2018
EAN:8596978581525
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Hlavní postavou je idealistická, romantická a nesobecká Jane (K. Heigl), věčně obětavá společnice svých kamarádek - nevěst, jejíž vlastní štěstí je ovšem v nedohlednu. I když - zamilovaná vlastně je. Jenže do svého šéfa, který se do vztahu dvakrát nežene a do svatby už vůbec ne.

Tedy jen s Jane... ale to ona ještě netuší. Jane se vždy skvěle starala o druhé, horší už to bylo s péčí o ni samotnou.

Celý život se snaží, aby učinila druhé šťastné a sedmadvacet „družičkovských” šatů v jejím šatníků to jasně dokazuje. Jednoho večera Jane zničeně pendluje mezi dvěma svatebními oslavami na Manhattanu a v Brooklynu a v patách jí je otravný novinář Kevinem (James Marsden), který píše články o svatbě, i když by se radši věnoval něčemu serióznějšímu. Kevin cítí, že článek o Jane - coby svatebním maniakovi - je výborný materiál. Ale mezi Jane a Kevinem to zrovna dvakrát nejiskří. Spíš naopak.

Kevin se vysmívá tomu, co je pro Jane tak důležité - tedy svatbám, což vede k tomu, že ti dva se pořád hádají. Už tak těžký večer ještě zhorší příchod Jeniny mladší sestry Tess (Malin Akerman), do které se okamžitě zamiluje George (Edward Burns), onen Janin šéf, se kterým měla Jane v plánu zůstat celý život. Jenže z ničeho nic Tess zaúkoluje svou vždy ochotnou sestru, aby naplánovala další svatbu - její a Georgovu. Ale city Jane k Georgovi vedou k šokujícím odhalením... a možná k začátku nového života.

Další parametry

Obraz:16:9 (2,35:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:James Marsden, Katherine Heigl
Režie:Anne Fletcher
Země původu:USA
Rok natočení:2008
Minutáž:106 min
Žánr:Komedie, Romantické