13 hodin: Tajní vojáci z Benghází

Blu-ray v krabičce

13 hodin: Tajní vojáci z Benghází
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:15.6.2016
EAN:8595165351392
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

269 Kč vč. DPH   Běžná cena
299 Kč

Popis

Jedenácté výročí útoku na newyorská Dvojčata se teroristická bojůvka operující na severu Afriky rozhodla „oslavit” útokem na americkou ambasádu v libyjském Benghází. Její zaměstnanci sice již předem tušili, že se něco chystá, tajné služby však jejich pocit ohrožení relativizovaly.
I proto se pracovníci ambasády ocitli tváří v tvář obrovské přesile prakticky bez větší ochrany, kterou by si pobyt v „třaskavém” regionu jinak určitě zasluhoval. Neměli by sebemenší šanci, kdyby v oblasti nepůsobila skupinka „bezpečnostních analytiků”, bývalých elitních mariňáků. Ti hodí za hlavu všechny psané i nepsané postupy, především nařízení, aby se do ničeho nevměšovali, a rozhodnou se bránit ambasádu do poslední kapky krve.
Časový údaj ve filmu odkazuje k době, po kterou se nerovný boj o ambasádu sváděl.

Vizionářský režisér Michael Bay přináší snímek 13 hodin: Tajní vojáci z Benghází - „prvotřídní akční drama” (Scott Mendelson, Forbes), na které jen tak nezapomenete.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 7.1 DOLBY ATMOS
Titulky:CZ, EN, SK
Hrají:Toby Stephens, John Krasinski, Freddie Stroma, Pablo Schreiber, Max Martini, David Giuntoli, James Badge Dale, David Denman, David Costabile, Wrenn Schmidt, Elektra Anastasi, Dominic Fumusa, Payman Moaadi, Ivy George, Liisa Evastina
Režie:Michael Bay
Země původu:USA
Rok natočení:2016
Minutáž:144 min
Žánr:Akční, Válečné