Případů se ujímá Jeeves - CD

Wodehouse Pelham Grenwille

CD

Případů se ujímá Jeeves - CD
EAN:8590236096929
Dostupnost:skladem, můžete mít již 29.9.

Cena s DPH

299 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Ústí nad Labem1 ks

Popis

Když má mladý gentleman rozum, pořídí si komorníka. A když má štěstí, je tím komorníkem Jeeves.

Jsou knížky, po kterých sáhneme, když jsme nemocní. Knížky, které prošly zkouškou času, které nám položili k posteli rodiče a které se my, pokud se nám podaří schovat jim tablet, pokusíme dát svým dětem. Pamatujeme si totiž, že nás tyhle knížky s sebou vzaly do tak napínavého, dojímavého nebo legračního světa, že jsme se z něj po dočtení poslední stránky nechtěli vrátit.

Už více než sto let nám podobnou službu dělá dvojice mladého pána a jeho sluhy, Bertieho Woostera a Jeevese, anglického autora Pelhama Grenvilla Woodehouse (1881-1975). Ve více než padesáti povídkách a románech se k našemu velkému potěšení utkává nenahraditelný Jeeves nejen se zamilovanými přáteli, diktátorskými tetičkami, bohatými strýčky, nepřístupnými krasavicemi a jejich rozmary, bulvárními novináři, Američany, nezletilými příbuznými a v neposlední řade s obřími čuníky, ale především se svým pánem Bertiem Woosterem, který se s neutuchajícím nadšením řítí do každé katastrofy.

Rozhlasová dramatizace.
Načetli Jiří Suchý z Tábora, Lukáš Hlavica, Klára Sedláčková Oltová, Jaromír Dulava, Tomáš Havlínek, Marek Němec, Miroslav Táborský, Tereza Dočkalová, Pavel Oubram, Jan Vondráček, Klára Suchá, Veronika Košťáková, Jan Meduna, Natálie Drabiščáková

Seznam skladeb / tracklist

1.Jeeves se ujímá Bertieho
2.Jeeves v čase jarním
3.Na pomoc Feddiemu
4.Bingo a další drahoušek
5.Tvrdá zkouška Tuppho Gossopa