Vyšehrad: Seryjál - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:10.11.2021
EAN:8595165383812
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 11.11.

Cena s DPH

179 Kč  199 Kč
Vyšehrad: Seryjál - DVD

Popis

Všechny díly seriálu Vyšehrad spojeny v jeden celek a obohaceny o nové scény z připravovaného filmu.

Projekt nabízí zcela nový mix zvuku, vylepšenou obrazovou kvalitu a mnoho dalších příjemných překvapení pro ty, kteří seriál již znají.

Pojďte s námi sledovat Laviho v podání Jakuba Štáfka v možná nejhorší situaci, ve které se dosud ocitl. Když svlečený jen v tílku a trenkách, ohořelý a dobitý sedí spoutaný na židli v připravené mučírně, a snaží se vzpomenout, co ho do této situace přivedlo.
Byl to snad jeho samotný příchod do Vyšehradu? Došla s ním šéfovi klubu trpělivost a rozhodl se ho zbavit? Nebo na něj ty dva maskované týpky poslal Tomáš Řepka, když prozradil jeho trik s týmovou kasou?
Diváci uvidí ne/oblíbeného trenéra Žloutka (Jiří Ployhar), předsedu FK Slavoj Vyšehrad Krále (Ondřej Pavelka), ale hlavně Laviho agenta Jardu (Jakub Prachař), který sice v průběhu času změnil tvář, ale hlas mu oproti onlinovému seriálu zůstal! Prostě jedno pozitivní překvapení za druhým.

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící
Hrají:Jakub Štáfek, Jakub Prachař, Jaromír Nosek, Ondřej Pavelka, Jiří Ployhar ml., Šárka Vaculíková, Věra Hlaváčková, Monika Timková
Režie:Jakub Štáfek, Martin Kopp
Země původu:Česko
Rok natočení:20021
Minutáž:83 min
Žánr:České, Komedie