Pánský klub - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Pánský klub - DVD Pánský klub - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:23.11.2022
EAN:8595165356649
Dostupnost:skladem, můžete mít již 12.12.

Cena pro e-shop

209 Kč vč. DPH   Běžná cena
229 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno8 ks
Multiland Hradec Králové3 ks
Multiland Liberec7 ks
Multiland Ostrava4 ks
Multiland Pardubice7 ks
Multiland Ústí nad Labem5 ks
Pánský klub - DVD Pánský klub - DVD

Popis

Muži chtějí ženy. Někteří až moc!

Terapie pro „eroticky závislé” svede dohromady naprosto nesourodou pětici. Sympatický a nesmělý učitel Cyril (Jiří Mádl) se obává svých lechtivých představ o studentkách. Neomalený erotoman a notorický záletník Eda (Milan Šteindler) si stále dokazuje svoji mužnost. Mladý ajťák Martin (Martin Leták) se prezentuje jako velký milovník, ale jeho vystupování budí spíše rozpaky. Postarší scenárista Přemek (Bolek Polívka) by se rád ubránil svodům své dlouholeté múzy, zatímco vyhořelý rocker Gigi (Zdeněk Žák) už má to nejlepší očividně dávno za sebou... Nebo ne?

Sezení výstředních účastníků probíhají pod taktovkou atraktivní, ale nepříliš zkušené psycholožky Lindy (Kristýna Hrušínská), které se terapie brzy vymkne z rukou. Otěže přebírají samotní „klienti”, setkání nabírají nečekaný spád a rozjíždí se svižná mozaika neuvěřitelných příběhů. Komedie o lásce a jejích podobách a o tom, že nikdy není pozdě pokusit se něco napravit.

Bonusy:
• filmu Pánský klub
• Teaser
• Trailer

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící, EN
Hrají:Kristýna Hrušínská, Jiří Mádl, Milan Šteindler, Zdeněk Žák, Boleslav Polívka, Martin Leták, Nela Boudová, Hana Vagnerová, Jan Hrušínský, Dana Syslová, Patricie Pagáčová, Daniel Šváb, Miluše Šplechtová, Petr Brukner
Režie:Matěj Balcar
Země původu:Česko
Rok natočení:2022
Minutáž:87 min
Žánr:České, Komedie