Nit z přízraků

Blu-ray v krabičce

Nit z přízraků
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:20.6.2018
EAN:8596978917782
Dostupnost:skladem, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

149 Kč vč. DPH  

Popis

Mít šaty od návrháře Reynoldse Woodcocka (Daniel Day-Lewis) znamenalo v dynamické éře obrozujícího se poválečného Londýna úplně nejvíc. Dáma musela mít dostatek peněz, patřičný rodokmen a odpovídající vychování, aby mohla vyrazit na večírek v jeho modelech, které byly vždy unikátní.
Status génia si ale vybíral svou daň v podobě Woodcockovy totální emocionální vyprázdněnosti. Odtržen od reality všedního dne, neboť o vše praktické se starala jeho sestra (Lesley Manville), stavěl všechny ženy na roveň krejčovských panen. Měl sice vždy po ruce nějakou milenku či múzu, ale stačilo, aby si ráno při snídani trochu hlasitěji mazala topinku máslem a už se pakovala z jeho života.
Když v kavárně v zapadlém přístavním městečku Reynolds objevil stydlivou servírku Almu (Vicky Krieps) a rozhodl se jí nabídnout momentálně uvolněné místo po svém boku, netušil, s čím si zahrává. Tahle zdánlivě neškodná submisivní bytost totiž rychle pochopila pravidla hry a rozhodla se aktivně bojovat za to, aby neskončila jako její předchůdkyně. Situaci jí usnadňuje i to, že se do ní Reynolds zamiloval. Nápor citů se však velmi negativně začal odrážet na jeho tvorbě, a umělcova praktická sestra se proto rozhodne rázně zakročit.

BONUSY
• Kamerové zkouškys komentářem Paula Thomase Andersona
• Pro hladovce Sada vynechaných scén. Hudba Jonnyho Greenwooda
• Přehlídka módního domu Woodcock s komentářem Adama Buxtonaze
• Zákulisí natáčení
• Fotografie Michaela Baumana se zkušebními verzemi hudby Jonnyho Greenwooda

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1.85:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN DTS-X
Titulky:CZ, EN
Hrají:Daniel Day-Lewis, Vicky Krieps, Lesley Manville, Richard Graham, Camilla Rutherford, Jason Redshaw, Cedric Tylleman, Gina McKee, Brian Gleeson...
Režie:Paul Thomas Anderson
Země původu:USA, Velká Británie
Rok natočení:2017
Minutáž:130 min
Žánr:Drama, Romantické