Mr. Bean 1 (digitálně remasterované) - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Jazyk:CZ titulky
Datum vydání:1.12.2021
EAN:8595165384307
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 2.12.

Cena s DPH

89 Kč  99 Kč
Mr. Bean 1 (digitálně remasterované) - DVD Mr. Bean 1 (digitálně remasterované) - DVD

Popis

EPIZODA 1 - PAN BEAN
Ať už je na ZKOUŠCE, kde nezná odpověď na jedinou otázku, nebo NA PLÁŽI, kde se pokouší převléknout do plavek bez svlékání kalhot, nebo v KOSTELE, kde se zoufale snaží neusnout, pan Bean vždycky najde netušený způsob, jak vše uskutečnit.

EPIZODA 2 - NÁVRAT PANA BEANA
Pan Bean dostal svou první kreditní kartu a je rozhodnutý ji použít v OBCHODNÍM DOMĚ. Jeho návštěva luxusní RESTAURACE se nevyvíjí podle plánu, když si špatně objedná. Pak čeká pana Beana před FILMOVÝM PŘEDSTAVENÍM setkání s královnou a na takovou velkou chvíli je potřeba se pečlivě přichystat.

EPIZODA 3 - PROKLETÍ PANA BEANA
Během návštěvy PLAVECKÉ HALY uchvátí pana Beana vidina skoku ze skokanské věže. Na LAVIČCE V PARKU pan Bean prokáže svůj neskutečný důvtip při přípravě sendviče. Nakonec se ukáže, jestli je HOROROVÝ FILM nejoblíbenější formou zábavy pana Beana.

EPIZODA 4 - PAN BEAN JDE DO MĚSTA
Pan Bean si pořídil svou první TELEVIZI, ale má potíže se signálem. Do PARKU si vezme jinou novou hračku, fotoaparát Polaroid. Večer pak stráví v KLUBU PHUT a na DISKOTÉCE, kde prokáže nemalé taneční mistrovství.

EPIZODA 5 - TRABLE PANA BEANA
Pan Bean zaspal, ale díky svému nechvalně proslulému řidičskému umění se ke svému ZUBAŘI dostane včas. Na konci vyšetření by byl ale zubař raději, kdyby pan Bean schůzku nestihl. Odpoledne stráví pan Bean v parku a o svou SVAČINU se podělí s nevítaným hostem.

Další parametry

Obraz:4:3 (1,33:1)
Zvuk:EN 2.0
Titulky:CZ, EN pro neslyšící, ARAB, FIN, HOL, IT, NOR, PL
Hrají:Rowan Atkinson
Země původu:Velká Británie
Minutáž:124 min
Žánr:Komedie, Rodinné