Mimořádná událost - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Mimořádná událost - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:26.10.2022
EAN:8594176150826
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 27.10.

Cena s DPH

179 Kč  199 Kč

Popis

Jak byste se chovali, kdybyste jeli ve vlaku, který nikdo neřídí?

Mimořádnou událost způsobí strojvedoucí lokálky, který neplánovaně zastaví mezi poli a vystoupí z vlaku, aby vyřešil drobný technický problém. Bohužel zastavil v mírném protisvahu a vlak mu ujede. Samospádem a tam, odkud vyjel. Cestující ocení, že zase jedou, ale záhy si uvědomí, že špatným směrem. Hlasitě protestují a dožadují se informací. Kabina strojvedoucího je zamčená a nikdo se zpoza dveří neozývá. Mezi pasažéry se šíří první náznaky paniky. Kontakt s okolím prostřednictvím mobilních telefonů selhává a nepomáhá ani zoufalý křik z oken. Cestující za pomocí mírného násilí nakonec dveře kabiny strojvůdce otevřou, ale tam si pouze potvrdí nejhorší očekávání - motoráček nikdo neřídí. Velmi nesourodá skupina lidí, kterou na chvíli svedla dohromady jízda vlakem, má teď jeden společný cíl - ve zdraví tuhle cestu přežít.

Komedie se volně inspirovala skutečným příběhem „splašeného vlaku”, který ujel svému strojvůdci i s cestujícími před pár lety na Českomoravské vrchovině. Jiřímu Havelkovi nešlo o věrnou rekonstrukci případu, ale o další zábavný ponor do světa úplně normálních lidí, kteří se ocitnou v extrémní situaci.

Bonusy:
• trailer
• fotogalerie
• plakát
- audiopopis pro nevidomé

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2,35:1)
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící, EN
Hrají:Jana Plodková, Igor Chmela, Jenovéfa Boková, Jaroslav Plesl, Alois Švehlík, Ctirad Götz, Tereza Marečková, Václav Kopta, Marie Ludvíková, Robert Mikluš, Fedir Kis, Daniel Horečný, Milan Koritjak, Beáta Mikušová, Oliver Vyskočil, Václav Vašák, Magdalena Sidonová, Agáta Červinková
Režie:Jiří Havelka
Země původu:Česko
Rok natočení:2022
Minutáž:103 min
Žánr:České, Komedie