Džus Noci - CD

Mig 21

CD

Žánr:Česká a slovenská tvorba, Pop
Datum vydání:24.9.2021
EAN:0602438638994
Dostupnost:skladem, můžete mít již zítra

Cena s DPH

379 Kč
ks

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno19 ks
Multiland Hradec Králové19 ks
Multiland Liberec23 ks
Multiland Ostrava24 ks
Multiland Pardubice14 ks
Multiland Ústí nad Labem3 ks
Džus Noci - CD

Popis

V pořadí již pátá řadová deska, která má název Džus noci.

Skupina Mig 21, která sama sebe nazývá jako „chlapecká, taneční, pěvecká a striptérská skupina z Prahy 5-Smíchova”, chystá po sedmi letech nové studiové album „Džus noci”. V pořadí již pátá řadová deska, z nichž všechny dosud dosáhly minimálně platinového ocenění, obsahuje 12 skladeb.
Objeví se zde nové skladby i singly, které vznikaly v průběhu posledních let a kapela je již hraje na svých koncertech, a tak písně jako „Svoboda není levná věc”, „Hurá”, „Hyjé!”, „Hej kámo” nebo „Těsně vedle sebe” už fanoušci znají v klipové či streamingové podobě. Albovou novinku Džus noci uvádí na trh singlovka „Hádej, co žena žádá”, ke které vzniká animované lyric video pod taktovkou předního stage/graphic/video designera Matyáše Vordy, kterého budou hudební fanoušci znát především z kapely Mandrage.
,,Čtyři písně jsme měli hotové už před tím pandemickým časem, ale těch zbylých osm věcí vznikalo v atmosféře, kdy nešlo koncertovat, kdy jsme si nemohli být jisti, jestli se nám ten team kolem kapely nerozutíká někam za jistějším výdělkem, kdy se člověk probudil a věděl, že jediné, co ho drží nad vodou je, že má rozdělanou písničku a kdyby neměl, tak by se nejspíš uchlastal k smrti," popisuje vznik desky Jiří Macháček.
To, že Džus noci je pestrobarevné album, potvrzuje i řada hostů, které zde můžete slyšet, v čele s Erikou Stárkovou, Marthou Issovou, Matějem Ruppertem a Radkem Škarohlídem, ale zároveň se nahrávek chopila i řada různých hudebních producentů jako jsou Tomáš Konůpka, Lukáš Chromek či Roman Holý.
Autorem textů je herec, zpěvák a frontman skupiny Jiří Macháček, hudbu složil Tomáš Polák, který k chystané novince dodává..

Rok vydání : 2021 (5.album)

Seznam skladeb / tracklist

CD
1.Džus noci
2.Hádej, co žena žádá
3.Hyjé!
4.TěsněVedleSebe
5.Svádíš feat. Erika Stárková & Martha Issová
6.Nechej se feat. Stili
7.Hej kámo!
8.Svoboda není levná věc
9.Tykej mi feat. Matěj Ruppert & Radek Škarohlíd
10.Hurá
11.Ptáček
12.Jedině láska