Letíme

DVD v krabičce (14mm)

Letíme
Jazyk:CZ dabing
Datum vydání:1.5.2018
EAN:8596978579782
Dostupnost:skladem, můžete mít již 18.6.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Richard je vrabec. A všichni to ví. Všichni kromě Richarda. Malý ptačí sirotek vyrůstá v čapí rodině, má čapího bráchu, čapí mámu, čapího tátu a je samozřejmě přesvědčený, že sám se narodil jako čáp. Jenže přijde čas, kdy jeho adoptivní rodina vyráží na zimu do teplých krajů a Richarda musí nechat doma. A tak začíná velkolepé ptačí odysea.

Čáp nečáp, vrabec nevrabec, Richard nemá svoje křídla pro nic za nic a vyráží do dálné Afriky na vlastní pěst. Cestou přes celou Evropu potkává bláznivou sovu Olgu s neviditelným imaginárním přítelem jménem Oleg a také ješitného egocentrického papouška Kikiho, který ze všeho nejraději zpívá disko a tak trochu mimochodem se děsí výšek.

Tohle extravagantní hejno vnese do oblak zábavu i odvahu, nebojí se popojet vlakem, nezastaví je nebezpeční netopýři, na internetu závislí holubi, ani mafiánské vrány. Když nakonec opravdu dorazí do vytoužené Afriky, není vyhráno. Richard musí s pomocí kamarádů zachránit svého čapího bratra ze spárů obrovského medojeda a smířit se s nelítostným druhovým zařazením. Richard se stane tím největším vrabcem široko daleko, ale pro všechny ostatní už bude napořád čápem.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Režie:Toby Genkel, Reza Memari
Země původu:Lucembursko, Norsko, Německo, Belgie, USA
Rok natočení:2017
Minutáž:84 min
Žánr:Animované, Dětské, Rodinné