Novičok nebo kulka: Jak umírají Putin - MP3-CD

Kundra Ondřej

CD MP3

Novičok nebo kulka: Jak umírají Putin - MP3-CD
Žánr:Literatura faktu / Military
Datum vydání:24.6.2021
EAN:8595693406700
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.3.

Cena pro e-shop

359 Kč vč. DPH   Běžná cena
399 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno3 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Ústí nad Labem0 ks

Popis

Investigativní novinář Ondřej Kundra přináší šokující informace o tom, jak Putinovo Rusko zachází s lidmi, které svévolně samo označí za zrádce, nepřátele režimu, odpadlíky či je vyhodnotí jako nepohodlné oponenty režimu. Na konkrétních případech ukazuje, jak dnes hlavně ruská kontrarozvědka FSB - hlavní domácí bezpečností služba Ruské federace a hlavní nástupnická agentura KGB, která podléhá přímo Putinovi -, a vojenská rozvědka GRU podléhající náčelníkovi Generálního štábu, pracují.
Těmi konkrétními případ jsou útoky na Alexeje Navalného, Sergeje Skripala, Alexandra Litviněnka a další řízené atentáty, které ve světle informací nejsou ojedinělými, izolovanými případy, ale jde o propracovaný systém vypořádávání se s lidmi, která ruská administrativa vyhodnotí jako nežádoucí. Věnuje se také nejnovějším českým kauzám výbuchu muničních skladů ve Vrběticích i odstranění sochy maršála Koněva.
Na svých zjištěních spolupracoval s mezinárodní investigativní skupinou Bellingcat a vedl rozhovory s desítkami osobností politiky, investigativní žurnalistiky, tajných služeb a dalších bezpečnostních složek.

Rok vydání : 2021
Celková délka : 5 hodin

Interpret

Gojda Ondřej