Králičí nora

DVD v krabičce (14mm)

Králičí nora Králičí nora
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.7.2011
EAN:8595165331097
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Králičí nora Králičí nora

Popis

Králičí nora je živý, nadějný, upřímný a neočekávaně vtipný portrét rodiny, hledající, co vše je možné i v nejnemožnějších situacích.
Becca a Howie Corbettovi (Nicole Kidman a Aaron Eckhart) se snaží, po probuzení se z nedávné šokující ztráty, vrátit ke svému běžnému každodennímu životu. Ještě před osmi měsíci byli šťastnou maloměstskou rodinou se vším, co chtěli. Nyní jsou lapeni v bludišti vzpomínek, v bludišti touhy, viny, obviňování sami sebe, sarkasmu a emocí, z nichž nelze uniknout. Když se Becca smíří s bolestivou ztrátou, Howie pocítí úlevu.
Změny vyústí v náhlé nečekané okamžiky. Becca se váhavě svěřuje své tvrdohlavé milující matce (Diane Wiest) a tajně hledá mladíka (Miles Teller), zapleteného do nehody, která všechno změnila. Během toho nachází Howie útěchu v náruči jiné ženy (Sandra Oh).
I přesto, že je jejich život naruby, snaží se najít cestu zpět k životu plnému krásy, smíchu a štěstí. Výsledkem cesty je pohled do života dvou lidí, kteří se znovu učí poznávat jeden druhého a žít ve světě, který je otočený vzhůru nohama.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Nicole Kidman, Aaron Eckhart, Dianne Wiest, Sandra Oh, Jon Tenney, Giancarlo Esposito, Tammy Blanchard, Marylouise Burke
Režie:John Cameron Mitchell
Země původu:USA
Rok natočení:2010
Minutáž:91 min
Žánr:Drama