Kingsman: Tajná služba

Blu-ray v krabičce

Kingsman: Tajná služba
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.2.2016
EAN:8596978911117
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 19.6.

Cena pro e-shop

199 Kč vč. DPH  

Popis

Tajní agenti organizace Kingsman nepotřebují mít na konci svých jmen žádné nuly. Tato špionážní služba je oproti jiným britským službám rozhodně nevládní a pochopitelně supertajná. Počet jejích agentů je pevně daný a za každého, který odešel (většinou nedobrovolně a bolestně), nastoupí pečlivě vycvičený a otestovaný nováček, kterého doporučí některý z agentů ve službě.

Právě díky tomu se do výběrového systému dostávají hlavně synové významných rodin. Výjimkou z pravidla se stane až Gary „Eggsy” Price (Taron Egerton), který je obyčejným klukem vybaveným vysokým IQ, nedokončeným výcvikem u mariňáků a oceněný krajskou cenou za gymnastiku. Nyní ale tráví většinu času na ulici, je nezaměstnaný a má nakročeno do kriminálu.
V pravou chvíli mu nabídne novou životní šanci jeden z agentů Kingsman - superšpión Harry Hart (Colin Firth), který nejen vypadá, ale také se chová jako pravý anglický gentleman. Aspoň většinou. Někdy to prostě nelze.
Proti nim v tuto chvíli stojí superpadouch Richmond Valentine (Samuel L. Jackson), miliardář a bojovník za ekologii zbavený iluzí. Nesnáší pohled na krev a chystá se odrovnat opravdu velké množství obyvatel naší planety. Podaří se Harrymu a Eggsymu včas odhalit pravdu o Valentinově důmyslném ďábelském plánu a zastavit ho?

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.40:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1 DTS, EN 7.1 DTS
Titulky:CZ, EN
Hrají:Colin Firth, Taron Egerton, Mark Strong, Samuel L. Jackson...
Režie:Matthew Vaughn
Země původu:Velká Británie
Rok natočení:2014
Minutáž:129 min
Žánr:Akční, Komiksové, Thrillery