Karel - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Karel - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:24.6.2022
EAN:8590233064280
Dostupnost:skladem, můžete mít již 7.7.

Cena s DPH

254 Kč  299 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno35 ks
Multiland Hradec Králové6 ks
Multiland Liberec23 ks
Multiland Ostrava29 ks
Multiland Pardubice12 ks
Multiland Ústí nad Labem11 ks

Popis

Jedinečný dokumentární film na DVD doplněný o 46 minut dalších záběrů ze soukromí našeho nejpopulárnějšího zpěváka

Po projekcích v kinech a televizních uvedeních se konečně dostává úspěšný celovečerní dokument Karel na DVD. Film přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše našeho nejpopulárnějšího zpěváka. Zpověď na samém sklonku Gottova života poutavě prokládají záběry mladičkého umělce na startu hudební kariéry.

Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti ani jeho skalním příznivcům nenaskytl. Zároveň v něm nechybí
Gottův nadhled a osobitý humor. Ve vzpomínkách se Karel Gott vrací i prostřednictvím archivních záznamů až do dětství, do školních let a ohlíží se i za svou bohatou hudební kariérou. Nechybí záběry z koncertů, turné a vystoupení i ze setkání s milovaným publikem. Celovečerní dokument Karel je to, čemu se říká filmový pomník. Vystavěný s obdivem, úctou a láskou z pevného, kvalitního materiálu, který slavnou éru Karla Gotta v českých dějinách výtečně dokládá.

Film je na DVD oproti původní stopáži ještě navíc rozšířený o 46 minut. Tyto vzácné záběry zachycují momenty, kdy se Karel Gott setkával se svými přáteli a hudebními kolegy, ale nahlédneme i do soukromí jeho rodiny.

Trailer

Další parametry

Zvuk:CZ DD 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící, EN, DE
Hrají:Karel Gott, Ivana Gottová, Charlotte Ella Gottová, Nelly Sofie Gottová, Eva Pilarová, Marta Kubišová, Jiří Suchý, Ladislav Štaidl, Richard Krajčo, Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Felix Slováček, Jitka Zelenková, Dasha
Režie:Olga Malířová Špátová
Země původu:Česká republika
Rok natočení:2020
Minutáž:133 min
Žánr:České, Dokumenty