John Wick 1-4 - John Wick Collection (4DVD) - DVD

4x DVD v krabičce (14mm)

John Wick 1-4 - John Wick Collection (4DVD) - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:28.6.2023
EAN:8595165392043
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 29.6.

Cena pro e-shop

509 Kč vč. DPH   Běžná cena
599 Kč

Popis

John Wick (Keanu Reeves) byl na odpočinku, ale rozhodl se vrátit, aby pomstil smrt svého psího parťáka... Tím to ale neskončilo a tak se rozpoutala krvavá lázeň.

JOHN WICK (2014)
Říká se: „Nedráždi hada bosou nohou”. John Wick je zabiják na odpočinku, přesně ten typ chlápka, kterému je lepší se vyhnout. Vloupat se mu do domu, ukrást auto a zabít milovaného psa, to se prostě nemělo stát. Střední zlodějíčkové to nevěděli, jejich bossové v podsvětí ale ano. A musí jednat. Takže zatímco se John Wick vydává na svou drsnou vendetu, stává se zároveň terčem svých bývalých kolegů - nájemných zabijáků.

JOHN WICK 2 (2017)
K návratu ze zabijáckého důchodu přinutí Johna Wicka jeho bývalý spolupracovník. Krevní přísaha Johna zavazuje, aby mu pomohl, a tak se vypraví do Říma, kde se utká s několika nejnebezpečnějšími zabijáky na světě...

JOHN WICK 3 (2019)
Poté, co porušil pravidla a zabil člena tajného mezinárodního spolku nájemných vrahů High Table, se z Johna Wicka stává excommunicado - psanec, který je terčem zabijáků po celém světě. V patách celou armádu lovců odměn usilujících o získání 14 miliónů dolarů vypsaných na jeho hlavu. Připravte se na válku!

JOHN WICK 4 (2023)
John Wick odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Bude to o to težší, že nová spojenectví mění staré přátele v nepřátele...

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Keanu Reeves
Režie:Chad Stahelski, David Leitch
Země původu:USA
Žánr:Akční