Asi se mi nebude chtít - CD

Janda Petr

CD

Asi se mi nebude chtít - CD
Žánr:Česká a slovenská tvorba, Rock
Datum vydání:22.4.2022
EAN:099925675721
Dostupnost:skladem, můžete mít již 12.12.

Cena pro e-shop

359 Kč vč. DPH   Běžná cena
399 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno7 ks
Multiland Hradec Králové4 ks
Multiland Liberec14 ks
Multiland Ostrava5 ks
Multiland Pardubice3 ks
Multiland Ústí nad Labem15 ks

Popis

Petr Janda a Olympic k sobě neodmyslitelně patří, a tak to zůstane i nadále, když se prý už rodí demáče pro další řadovku.
Tohle album je však mimořádnou událostí k jeho osmdesátinám: právě pro ten účel byly složeny songy, napsány texty, sestavena studiová skupina a přizváni četní hosté, dokreslující zvláštní atmosféru. Je jasné, že melodické nápady nezapřou autora zhruba tisícovky povětšinou olympických písní, a přece se tahle muzika v mnohém odlišuje. Je to určité bilancování, ohlížení a vzpomínání, ale rozhodně nikoli odcházení, neboť zpěvák, kytarista, skladatel etc. má energie na rozdávání.

CD oproti LP obsahuje dva bonusy podtrhují výjimečnost akce.

K Jandovi se jen pro tentokrát přidali „mlaďasové” Lukáš Pavlík (bicí, spoluproducent), Adam Stivín (baskytara), Ondřej Fencl (klávesy, vokály, texty) a Lukáš Koranda (doprovodné vokály, texty). K této základní partě přibyli přátelé, včetně hudebních spolupamětníků Jiřího Stivína, Emila Viklického, Antonína Gondolána nebo Jiřího George Kozla. Nechybí ani housle Pavla Šporcla, foukací harmonika Matěje Ptaszeka, piano Petra Vondráčka, akordeon Karla Maříka, rázné dechy a vokální Dobrý večer Quintet. A ovšem také Marta Jandová, třeba v baladickém duetu s otcem. Rocková podstata, šansonová překvapení nebo swingová libůstka, jubilejní extrovka pro všechny fandy Petra Jandy a úspěšného nalézání hudebních proměn. Jedna z událostí roku 2022

Seznam skladeb / tracklist

1.Asi se mi nebude chtít
2.Pohádka
3.Tomu dala (feat. Marta Jandová)
4.Střepy
5.U starýho hrocha
6.Jandův svatební pochod
7.Slunečník
8.J. S. Bach
9.Hrací skříňka
10.Bílá královna
11.Já to takhle mám rád
12.Mladej kmet
CD BONUSY
13.Žádnej happy end
14.Zvláštní film

Trailer