Hvězdy nám nepřály

Blu-ray v krabičce

Hvězdy nám nepřály
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.5.2019
EAN:8596978910462
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 17.6.

Cena pro e-shop

149 Kč vč. DPH  

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno2 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Praha0 ks

Popis

Hazel a Gus jsou dva výjimeční teenageři, které spojuje kousavý humor, pohrdání konvencemi a především láska, co s nimi cloumá. Jejich vztah je o to neobvyklejší, že se seznámili a zamilovali během setkávání na sezeních podpůrné skupiny pro boj s rakovinou.

Hazel Grace Lancasterové (Shailene Woodley) je šestnáct let. Má ráda (a zároveň toleruje) své někdy až příliš starostlivé rodiče a právě se zakoukala do mladíka jménem Gus Waters (Ansel Elgort), který se na oplátku zamiloval do ní.
Jak se sbližují, Hazel a Gus společně prožívají své obavy vyplývající z jejich zdravotních problémů a zároveň sdílí lásku ke knihám, včetně Hazelina oblíbeného románu Císařský neduh. Mnohokrát se marně snažila spojit s autorem knihy, samotářským Peterem Van Houtenem (Willem Dafoe). Když se Gusovi podaří Van Houtena zkontaktovat, spisovatel je oba nečekaně pozve do Amsterdamu. Gus je rozhodnutý vzít Hazel na cestu, aby našla odpovědi na všechny otázky, které kdy ke knize měla.
Ale odpovědi, které hledá, nepřichází od Petera Van Houtena. Přichází z velkého dobrodružství, které Hazel zažije s někým, koho se nebojí milovat a kdo jim oběma dal něco, co Hazel nazývá „Malou věčností - nekonečnem mezi sečtenými dny.”

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9, 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD, PL 5.1, RU 5.1 DTS
Titulky:CZ, EN, SK, HU, PL, RU
Hrají:Shailene Woodley, Ansel Elgort, Willem Dafoe, Laura Dern, Nat Wolff...
Režie:Josh Boone
Země původu:USA
Rok natočení:2014
Minutáž:126 min
Žánr:Drama