Lovci vran - MP3-CD

Faye Lyndsay

CD MP3

Lovci vran - MP3-CD
Žánr:Beletrie, Historické, dějiny
EAN:8594169480909
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 1.2.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč

Popis

Píše se počátek roku 1846 a Timothy Wilde je posilou nově vzniklého newyorského policejního sboru, kde se specializuje na řešení zdánlivě nevysvětlitelných případů.
Jednoho dne k němu vtrhne půvabná míšenka Lucy a prosí o pomoc. Lovci uprchlých otroků si podle ní přivydělávají únosem svobodných občanů, kteří jsou poté odvlečeni na Jih a tam znovu zotročeni. Lucy, jejíž hruď je z neznámých důvodů zjizvena biblickým nápisem, se obává, že právě takový osud potkal i její nejbližší rodinu.
Vyšetřovatelovy kroky opět zkříží jeho úhlavní nepřítelkyně - bordelmamá Silkie Marchová, která má evidentně prsty ve všech zločinných čachrech, k nimž v Timothyho okrsku dojde. Politická lobby mu ovšem zatím brání ji přes ně klepnout.

Zábavný rozměr historické detektivce dodávají i neustálé hrdinovy konfrontace s extrovertním bratrem Valentinem, který jej při svých eskapádách válcuje charismatem i ironickými hláškami.
Stejně jako v předcházejícím románu Bohové Gothamu vykresluje autorka fascinující a autentický obraz americké metropole poloviny 19. století a dokazuje, že je vypravěčkou strhujících příběhů s tajemstvím.

Interpret

Písařík Martin