Dva na cestě

DVD v krabičce (14mm)

Dva na cestě Dva na cestě
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:5.9.2012
EAN:8595165339741
Dostupnost:nedostupné

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Dva na cestě Dva na cestě

Popis

Režisér Stanley Donen a scenárista Frederic Raphael zachytili příběh, který v četných a několika souběžně běžících retrospektivách mapuje 12letý, zdánlivě bezstarostný vztah architekta Marka a jeho ženy Joanny.
Během své cesty po Evropě se student Mark (Albert Finney) zamiluje do půvabné studentky hudby Joanny (Audrey Hepburn). Po následné svatbě odjíždí na chaotické líbánky, během nichž potkají skupinku nesnesitelných amerických turistů i tajemného Maurice (Claude Dauphin). Ten Markovi nabídne neodolatelnou pracovní příležitost, které Mark nedokáže odolat, a tak odjíždí od své právě těhotné ženy.
Film končí tam, kde začal. Mark a Joanna se vydají na další dovolenou, doufajíc, že se jim podaří dát dohromady jejich rozpadající se manželství.
Těšte se na velmi dobře natočené road movie ve stylu „Na cestě se potkali, na cestě se sblížili a na cestě se rozcházejí”, jehož kořením je vzájemná přitažlivost Audrey Hepburn a Alberta Finneyho, nemluvě o nezapomenutelném hudebním zážitku Henryho Manciniho.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ
Hrají:Audrey Hepburn, Albert Finney, Eleanor Bron, William Daniels, Claude Dauphin, Nadia Gray, Georges Descrieres, Jacqueline Bisset, Yves Barsacq, Patricia Viterbo, Olga Georges-Picot, Jacques Hilling, Paul Mercey, Robert Le Béal, Albert Michel
Režie:Stanley Donen
Země původu:Velká Británie
Rok natočení:1967
Minutáž:111 min
Žánr:Drama, Komedie, Romantické