Doktor Spánek od Stephena Kinga

Blu-ray v krabičce

Doktor Spánek od Stephena Kinga Doktor Spánek od Stephena Kinga
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:11.3.2020
EAN:8595165375268
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

179 Kč vč. DPH   Běžná cena
199 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno0 ks
Multiland Hradec Králové0 ks
Multiland Liberec0 ks
Multiland Ostrava0 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Praha0 ks
Doktor Spánek od Stephena Kinga Doktor Spánek od Stephena Kinga

Popis

Film navazuje na děj filmu Osvícení Stanleyho Kubricka, popisující hrůzné události, ke kterým došlo před 40 lety v hotelu Overlook.
Nyní dospělý Dan Torrance (Ewan McGregor) se usilovně snaží vyrovnat se svým hrůzným zážitkem z hotelu a najít klid v duši. Vše se ale změní ve chvíli, kdy se setká s Abrou, odvážnou mladou dívkou obdařenou mimořádnými mimosmyslovými schopnostmi označovanými jako „osvícení”. Abra instinktivně vycítí, že Dan má stejné tajuplné nadání jako ona, a obrátí se na něj se zoufalou prosbou o pomoc.
Nelítostná bytost Rose a její následovníci totiž čerpají energii z „osvícení” dalších nevinných dětí a pro dosažení své nesmrtelnosti jsou rozhodnuti udělat cokoliv. Tato nesourodá dvojice spojí své síly a pustí se s Rose do nemilosrdného boje na život a na smrt.

Bonusy:
• Od Osvícení ke Spánku - Autor Stephen King a režisér/scenárista Mike Flanagan hovoří o původní knize, filmové klasice a o jejich pohledu na pokračování.
• Jak se točil Doktor Spánek: Nová vize
• Návrat do hotelu Overlook

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,85:1), 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN DOLBY ATMOS TrueHD, DE 5.1
Titulky:CZ, EN, PL, BG, HU, DE
Hrají:Ewan McGregor, Rebecca Ferguson, Kyliegh Curran, Cliff Curtis, Carl Lumbly, Zahn McClarnon, Emily Alyn Lind, Bruce Greenwood, Jocelin Donahue, Alex Essoe, Zackary Momoh, Jacob Tremblay, Catherine Parker, Robert Longstreet, Carel Struycken, Chelsea Talmadge, Bethany Anne Lind, Shane Brady, Fedor Steer, Marc Farley, MacLeod Andrews
Režie:Mike Flanagan
Země původu:USA
Rok natočení:2019
Minutáž:152 min
Žánr:Horory