Den poté - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Den poté - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:11.1.2023
EAN:8595165388763
Dostupnost:skladem, můžete mít již 1.2.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč

Popis

Výzkumy klimatologa Jacka Halla (Dennis Quaid), naznačují, že by globální oteplování mohlo spustit prudkou a katastrofální změnu zemského klimatu.
Na celé zeměkouli probíhají prudké změny počasí: v Tokiu padají kroupy o velikosti grapefruitu, rekordy lámající hurikán řádí na Havaji, v Dillí padá sníh a přes Los Angeles se přehnala ničivá série tornád.
Množství vody z tajících polárních ledovců narušilo mořské proudy stabilizující náš klimatický systém. Globální oteplování posunulo planetu na pokraj nové doby ledové, která nastane během jedné globální superbouře.

Zatímco Jack varuje Bílý dům před blížící se klimatickou změnou, jeho sedmnáctiletý syn Sam (Jake Gyllenhaal) uvízl v New Yorku. Obyvatelstvo je evakuováno na jih, avšak Jack míří na sever zachránit Sama. Ale ani Jack není připraven na to, co se stane - jemu, jeho synovi a jeho planetě.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, PL 5.1
Titulky:CZ, EN
Hrají:Dennis Quaid, Jake Gyllenhaal, Ian Holm, Emmy Rossum, Sela Ward, Dash Mihok, Kenneth Welsh, Jay O. Sanders, Austin Nichols, Perry King, Nestor Serrano, Adrian Lester, Sheila McCarthy, Arjay Smith, Glenn Plummer, Tamlyn Tomita
Režie:Roland Emmerich
Země původu:USA
Rok natočení:2004
Minutáž:118 min
Žánr:Sci-fi, Thrillery