Danny Boyle kolekce (4BD) - Blu-ray

4x Blu-ray v balení Steelbook

Danny Boyle kolekce (4BD) - Blu-ray
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.5.2017
EAN:8596978909152
Dostupnost:poslední kusy skladem, můžete mít již 1.2.

Cena pro e-shop

799 Kč vč. DPH  

Popis

127 hodin (2010)
Strhující a povznášející příběh o souboji člověka o holé přežití uprostřed nelítostných hor. Aron Ralston (James Franco) miluje pohyb ve volné přírodě. Když ho ale uvolněný balvan uvězní v odlehlém kaňonu v Utahu, milovník adrenalinového vzrušení stojí před životní výzvou...

28 dní poté (2002)
Skupinka šimpanzů utekla z výzkumného zařízení a pustila se do hladového řádění, během kterého nakazila lidskou populaci prudce nebezpečnou chorobou, jež se nekontrolovatelně šíří. Když se poslíček na kole probouzí v opuštěné londýnské nemocnici z kómatu, ocitá se v post-apokalyptickém světě, kde přežít znamená zůstat několik kroků před infikovanými, kteří hladově útočí na ty doposud zdravé!

Sunshine (2007)
Píše se rok 2057, Slunce vyhasíná...a lidstvo čelí vyhynutí. Zemi zbývá poslední naděje: vesmírná mise s úkolem znovu zažehnout hasnoucí hvězdu pomocí mohutné jaderné zbraně. Hluboko ve vesmíru se však odvážná posádka mise ocitá v potížích, které nemusí připravit o životy jen astronauty, ale mohou zabít nás všechny.

Trans (2013)
Po tvrdém úderu do hlavy, který obdržel během pokusu o loupež Goyova obrazu v hodnotě 27 milionů dolarů, se Simon, zaměstnanec aukční síně, probouzí a zjišťuje, že přišel nejen o obraz, ale i o paměť. Když ho jeho nemilosrdný komplic Franck donutí podstoupit hypnózu, Simon podléhá kouzlu svůdné hypnotizérky a stává se součástí smrtelně nebezpečného milostného trojúhelníku.

Další parametry

Obraz:16:9, 1080p
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1 DTS-HD
Titulky:CZ, EN
Země původu:USA
Žánr:Drama, Sci-fi, Thrillery