Plavý kůň - MP3-CD

Christie Agatha

CD MP3

Plavý kůň - MP3-CD
Žánr:Detektivky
Datum vydání:22.1.2021
EAN:8594169483566
Dostupnost:skladem, můžete mít již 24.5.

Cena s DPH

369 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno1 ks
Multiland Hradec Králové1 ks
Multiland Liberec1 ks
Multiland Ostrava2 ks
Multiland Pardubice0 ks
Multiland Ústí nad Labem1 ks

Popis

„Svou oběť nemusíte zabíjet. Stačí jediné - sdělit jí, že zemře.”
Proč by někdo vraždil oblíbeného kněze? Protože od umírající paní Davisové vyzvěděl víc, než bylo zdrávo. Otec Gorman si však ještě před odesláním na pravdu boží stihl poznamenat pár jmen a ukrýt je v botě. Policejní inspektor Lejeune a spisovatel Mark Easterbrook se pokoušejí zjistit, jak spolu osoby z jeho seznamu souvisejí a proč už jsou patrně také všechny po smrti. O jistém Plavém koni se posléze zmíní jak spisovatelova přítelkyně a kolegyně Ariadne Oliverová, tak hloupoučká Poppy - další z půvabných společnic Easterbrookova přítele Davida -, ta ovšem v naprosto odlišném významu. Mark se brzy nato setká se třemi pozoruhodnými vesničankami, které zřejmě oplývají neobyčejnými schopnostmi. Například prý dokážou zajistit něčí smrt na dálku - ale copak je v racionálním světě taková magie reálná?
Na motivy knihy natočila společnost BBC stejnojmennou dvoudílnou minisérii, kterou mohou čeští diváci premiérově zhlédnout začátkem ledna 2021 na TV Prima.
Detektivka Agathy Christie z roku 1961 představuje jediný román, v němž Ariadne Oliverová vystupuje bez svého přítele, slavného Hercula Poirota.

Rok vydání : 2021
Reková delka : 7 hodin 17 minut

Interpret

Jeništa Petr