Chinaski: Každej ví kulový - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Chinaski: Každej ví kulový - DVD Chinaski: Každej ví kulový - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:8.2.2023
EAN:8595165387339
Dostupnost:předobjednávka, můžete mít již 9.2.

Cena pro e-shop

195 Kč vč. DPH   Běžná cena
229 Kč
Chinaski: Každej ví kulový - DVD Chinaski: Každej ví kulový - DVD

Popis

Nebývale otevřený dokument Chinaski: Každej ví kulový ukazuje, že na pozadí hudebních úspěchů, vyprodaných koncertů, vydání úspěšných alb a desítek rádiových hitů, byly také deprese, hádky, rozpady přátelství nebo nutnost vyrovnat se se smrtí kapelníka Pavla Grohmana.
Režie časosběrného dokumentu, který vznikal pět let, se ujal režisér Pavel Bohoněk. Hlavní aktéři Michal Malátný a František Táborský před divákem nic netají a bez obalu popisují své tehdejší pocity a rozhodnutí. Velký prostor dostali i bývalí členové Petr Rajchert, Adam Stivín, bratři Škochové, Marpo nebo Petr Kužvart. Cenné svědectví přinášejí bývalí a současní manažeři Milan Pešík, Hana Petřinová, Marcel Vyšín z Universal Music nebo Ladislav Vajdička z BrainZone. Kariéru Chinaski reflektují i hudební novinář Jaroslav Špulák, rádio pluggerka Marta Říhová, muzikantští kolegové David Koller a Petr Janda nebo herec Zdeněk Svěrák.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1
Titulky:CZ pro neslyšící
Hrají:Michal Malátný, František Táborský, Pavel Grohman, Petr Rajchert, Marcela Chmelířová, Adam Stivín, Ondřej Škoch, Štěpán Škoch, Petr Kužvart
Režie:Pavel Bohoněk
Země původu:Česko
Rok natočení:2021
Minutáž:97 min
Žánr:Dokumenty, Hudební