Čapkovy pohádky (5DVD)

5x DVD v balení Kolekce

Čapkovy pohádky (5DVD)
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.1.2011
EAN:8594161151128
Dostupnost:nedostupné

Cena pro e-shop

229 Kč vč. DPH  

Popis

Loupežnická pohádka
O slavném loupežníku Lotrandovi, který chtěl mít ze svého syna vzdělaného pána.

Velká policejní pohádka
Strážný Trutina objeví na ulici velké vejce a přinese ho na strážnici. Čeká, že se o něj někdo přihlásí. Do rána se ale z vejce vylíhne malá saň. Strážníci se o roztomilé mládě začnou starat jako o batole. Co z toho povstane, vypráví Velká policejní pohádka.

Pošťácká pohádka-
Ani netušíte, jaké tajemné místo je poštovní úřad. V noci tu řádí poštovští skřítci a ve dne tu pracuje pan Kolbaba, nejobětavější pošťák, který se kdy narodil. Doručit psaníčko bez adresy, to uznejte, není žádná maličkost. Pan Kolbaba musel tu naši krásnou zem prochodit křížem krážem, než našel zamilovanou slečnu Mařenku, která už nedoufala, že se toho důležitého psaníčka dočká.


Doktorská pohádka
Koho by napadlo, že kouzelník Magiáš bude potřebovat doktora. Ale bylo to tady a jeho pomocník Vincek se musel hodně snažit, aby se na Hejšovinu vypravili slovutní lékaři - hronovský, kostelecký a skalický. Protože doktoři musejí pomáhat nemocným, i kdyby si o nich nic dobrého nemysleli, kouzelníka Magiáše přece jen vyléčili.

O princezně Solimánské
Pohádka o princezně Solimánské, která se tatíčkovi sultánovi před očima jen ztrácela. Bledá byla, jíst jí nechutnalo, pořád jen polehávala a už to vypadalo, že bude stonat nadosmrti... Naštěstí tu byl dr. Voštěp.

Velká kočičí pohádka_
Jistě si umíte představit, jak by vám bylo, kdyby se vám ztratila milovaná kočička. Pak jistě pochopíte, že když princezna Františka přišla o svou černou Jůru, žalem málem onemocněla. Chvíli to trvalo, ale královská kočka se našla. Kde a jak?

Další parametry

Obraz:4:3
Zvuk:CZ 2.0
Titulky:CZ pro neslyšící
Hrají:Zdeněk Řehoř, Rudolf Hrušínský, Jaroslav Moučka, Stanislav Fišer, Petr Štěpánek, Oldřich Vlach, Vlastimil Hašek, Kateřina Vlková, Jiří Bruder, Jan Vágner, Vlastimil Jílek,Vladimír Brabec, Ilona Svobodová, , Vlastimil Brodský, Ludmila Vostrčilová, Pavel Zedníček, Tereza Pokorná-Herzová, Jan Faltýnek, Josef Dvořák,Vladimír Menšík, Petr Čepek, Ota Jirák, Lída Plachá, Antonín Navrátil, Martina Hudečková,Josef Dvořák, Ondřej Havelka, Kateřina Lírová, Zuzana Šavrdová, Miloš Vávra
Režie:Svatava Simonová, Libuše Koutná
Země původu:Československo
Rok natočení:1979 - 1984
Minutáž:223 min
Žánr:České, Dětské, Pro pamětníky, Rodinné