Camp Rock 2: Velký koncert - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Camp Rock 2: Velký koncert - DVD Camp Rock 2: Velký koncert - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:6.10.2010
EAN:8595165323092
Dostupnost:skladem, můžete mít již 31.1.

Cena pro e-shop

89 Kč vč. DPH   Běžná cena
99 Kč
Camp Rock 2: Velký koncert - DVD Camp Rock 2: Velký koncert - DVD

Popis

Připravte se na velký zážitek při sledování největší hudební události roku... rozšířené edice filmu, která přináší dosud nepublikované scény a dosud neslyšené písničky! Společně s Mitchie (Demi Lovato), Shanem, Natem a Jasonem (skupina Jonas Brothers) a novými táborníky si na březích jezera vychutnejte dvakrát tolik hudby, dvakrát tolik tance a dvakrát tolik zábavy ve filmu CAMP ROCK 2: Velký koncert.
Mitchie se nemůže dočkat, až znovu pojede na Camp Rock, kde bude s přáteli a hudební superstar Shanem Grayem skládat nové písničky. Ale na opačném břehu jezera vyrostl jiný tábor. Jmenuje se Camp Star, jsou tam Luke (Matthew „Mdot” Finley) a Dana (Chloe Bridges) a je úplně nový a neokoukaný, takže pro Camp Rock představuje vážnou konkurenci. Budoucnost je nejistá, a tak mezi oběma tábory dojde k souboji. Vyhraje Camp Star se svým blyštivým pozlátkem, anebo táborníci z Camp Rock dokáží, že to nejdůležitější je hudba, týmová práce a zaujetí pro společnou věc?

Bonusy
• Rockování s táborníky
• Dylan & Cole Sprousovi: BluRayTM letí!

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, DE 5.1, TUR 5.1
Titulky:CZ, EN, ARAB, DE, SK, TUR
Hrají:Alyson Stoner, Demi Lovato, Joe Jonas, Nick Jonas, Meaghan Jette Martin, Maria Canals-Barrera, Kevin Jonas, Chloe Bridges
Režie:Paul Hoen
Země původu:USA
Rok natočení:2010
Minutáž:104 min
Žánr:Hudební, Komedie, Rodinné