Brooklyn

DVD v krabičce (14mm)

Brooklyn
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.11.2016
EAN:8596978574541
Dostupnost:skladem, můžete mít již 22.5.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Když se mladá dívka z naprostého zapadákova přestěhuje do jednoho z největších měst na světě, čeká na ni docela silný šok. A přesně to se v padesátých letech minulého století přihodilo Eilis (Saoirse Ronan), kterou k takovému dobrodružství přiměje starší sestra, jež si pro ni přeje o něco lepší budoucnost, než jakou by bylo další živoření v Irsku. Eilis vyráží přes oceán na cestu z malého irského městečka Enniscorthy do newyorské čtvrti Brooklyn.

Vydává se tak na cestu do neznáma, do prostředí, které s ní zpočátku nemá nic společného a do života, který si sama nezvolila. Ocitá se v cizím světě, připadá si jako ve vyhnanství a podléhá stesku po dosavadním životě v rodném Enniscorthy, ale poté, co se seznámí s pohledným italským dělníkem, stýskání po domově pomalu mizí.
Eilis přichází životu v rušném New Yorku na chuť. Pak ale přijde událost, kvůli které se musí vrátit zpět do rodného Irska, kde je vtažena zpět do svého předchozího života, a i zde potkává novou lásku. Dostává se tím mezi dva hlasy vlastního srdce a musí se rozhodnout mezi světem, z něhož pochází, a světem, kde si může splnit svůj sen.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1
Titulky:CZ, EN, SK
Hrají:Saoirse Ronan, Domhnall Gleeson, Julie Walters, Jim Broadbent, Emory Cohen, Jenn Murray, Emily Bett Rickards...
Režie:John Crowley
Země původu:Velká Británie, Irsko
Rok natočení:2016
Minutáž:101 min
Žánr:Drama