SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově

Blytonová Enid

CD MP3

SPRÁVNÁ PĚTKA znovu na ostrově
Žánr:Pro děti a mládež
Datum vydání:24.5.2024
EAN:8594169485539
Dostupnost:na objednání, obvykle do 10 dní

Cena pro e-shop

269 Kč vč. DPH   Běžná cena
299 Kč

Popis

Stála tam a nevěděla, co dělat. Má jít dolů a pokusit se najít Tima a otce? Ale když to udělá, může se stát sama vězněm!

Děti se tolik těšily na návrat na Kirrin - a teď tam nemůžou! Georgin táta Quentin si v tamní polorozpadlé věži zařídil vědeckou laboratoř a nechce být při svých experimentech vyrušován. Přesto má podezření, že ho na ostrově někdo špehuje. Kdyby jen tušil, jaké nebezpečí mu hrozí! Děti zatím objeví skrytou podzemní chodbu a seznámí se se zakřiknutým klukem Martinem a jeho otcem, panem Curtisem. Dickovi se nelíbí, že se pan Curtis příliš vyptává na pokusy strejdy Quentina i na skalní tunel. Avšak ani ve snu by ho nenapadlo, že Georgin táta má v patách zločince odhodlané získat jeho vynález za každou cenu. Dokonce jsou připraveni vyhodit celý ostrov do povětří! Naštěstí je tu Správná pětka, která okamžitě vyrazí na záchrannou misi.

Julián, Dick, George, Anna a pes Tim se vydávají vstříc dalšímu dobrodružství na Kirrinském ostrově. V šestém příběhu kultovní série parta zachraňuje Georgina tátu.

Délka nahrávky : 5 hodin 23 minut

Interpret

Maurerová Michaela