Avatar - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Avatar - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:1.9.2014
EAN:8596978555281
Dostupnost:skladem do 10 ks, můžete mít již 31.1.

Cena pro e-shop

79 Kč vč. DPH  

Popis

Zdráhavý hrdina. Epická cesta. Volba mezi životem, který nechal za sebou, a neuvěřitelným novým světem, který se naučil nazývat domovem.

Nově objevená vzdálená planeta Pandora je mírumilovné místo s obyvatelstvem - Na'vi, žijícím v souladu s divukrásnou vegetací planety. Posádka vyslaná ze Země na své průzkumné misi objeví na Pandoře velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu.
Pobyt na Pandoře je ovšem pro člověka možný teprve po vytvoření jeho genetického dvojníka, hybrida Avataru, který může být ovládán psychikou oddělenou od lidského těla a fyzicky odpovídá původnímu obyvatelstvu Pandory.

Na tuto náročnou misi je vybrán mezi jinými také Jake Sully (Sam Wothington), bývalý námořník, který byl při jedné ze svých předešlých misí paralyzován od pasu dolů. A právě šance opět chodit přiměla Jakea, aby se do programu Avatar přihlásil.

Průzkumná mise je vyslána a po přistání na Pandoře je zcela ohromena úžasnou rozmanitostí místní vegetace. Stromy dosahují výšky mrakodrapů a světélkující prales je plný nádherných tvorů, které jste nikdy neviděli, ale také hrozných prehistorických predátorů. To je jen zrnko překvapení, které posádku čeká. I když se zdá, že po počáteční nedůvěře lidí Na'vi se posádce podařilo adaptovat a také získat prostor pro diplomatickou misi, pandořané se rozhodně nehodlají nechat kolonizovat a dojde ke tvrdému střetu.
Jake, který se postupně sblížil s místním obyvatelstvem, a především s místní princeznou Neytiri, stojí před rozhodnutím, za koho bojovat ve finální bitvě, která má rozhodnout o osudu a vývoji celého světa.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (1,78:1)
Zvuk:CZ 5.1, EN 5.1, SK 5.1
Titulky:CZ, EN, SK
Hrají:Sam Worthington, Zoe Saldana, Sigourney Weaver, Michelle Rodriguez...
Režie:James Cameron
Země původu:USA, Velká Británie
Rok natočení:2009
Minutáž:162 min
Žánr:Sci-fi