Anděl páně 2 - DVD

DVD v krabičce (14mm)

Anděl páně 2 - DVD
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:5.4.2017
EAN:8590548977886
Dostupnost:skladem, můžete mít již 13.12.

Cena pro e-shop

69 Kč vč. DPH   Původní cena
99 Kč

Dostupné v kamenných prodejnách k okamžitému vyzvednutí

Multiland Brno6 ks
Multiland Hradec Králové2 ks
Multiland Liberec2 ks
Multiland Ostrava3 ks
Multiland Pardubice1 ks
Multiland Ústí nad Labem4 ks

Popis

Anděl Petronel stále pracuje u Nebeské brány, ale je přesvědčen, že by si zasloužil lepší službu. Jeho věčný pokušitel, čert Uriáš, začne Petronela ponoukat. Stačí utrhnout jablíčko ze stromu Poznání a bude vědět to, co ví jen Bůh! A cesta k zaslouženému uznání bude volná.

Hádka Petronela s Uriášem o jablko Poznání ale skončí neslavně. V potyčce se vzácné ovoce skutálí až na Zemi. Anděl - popleta a jeho kamarád čert-pokušitel musí šupem na svět jablko Poznání najít a přinést zpátky. V předvečer svátku svatého Mikuláše se zamotají do podivuhodného reje. Setkávají se s malou Anežkou a její krásnou maminkou Magdalenou, partou nepoctivých koledníků, vydřiduchem Košťálem i sympatickým Párkařem. Než se jim podaří jablko najít a vrátit tam, kam patří, bude třeba zažít velké dobrodružství a projít několika nebezpečnými situacemi. A po řadě lidských i „božských” zkoušek, naši hrdinové nakonec zjistí, že cesta k poznání vede především přes sebe sama, přes objevení síly přátelství, lásky a schopnosti odpuštění.

BONUSY:
• trailer
• ukázky
• film o filmu

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9 (2.35:1)
Zvuk:CZ 5.1, CZ 2.0
Titulky:CZ pro neslyšící, EN, RU
Hrají:Ivan Trojan, Jiří Dvořák, Vica Kerekes, Anna Čtvrtníčková, Jiří Bartoška, Bolek Polívka, Vojtěch Dyk, Pavel Liška, Marek Taclík, Marián Labuda st., Jiřina Bohdalová, Josef Abrhám, Veronika Žilková, Martin Huba, Petr Čtvrtníček, Gabriela Osvaldová, Klára Issová, Michal Horáček, Matěj Hádek, Lucie Bílá, Jaroslav Plesl, Alena Mihulová, Viktor Preiss, Jiří Pecha, Karel Smyczek, Charlotte Ella Gottová, František Polívka...
Režie:Jiří Strach
Země původu:Česko
Rok natočení:2016
Minutáž:99 min
Žánr:České, Dětské, Rodinné