A.I. Umělá inteligence

DVD v krabičce (14mm)

A.I. Umělá inteligence
Jazyk:CZ dabing / CZ titulky
Datum vydání:12.9.2012
EAN:8595165339864
Dostupnost:nedostupné

Cena pro e-shop

129 Kč vč. DPH   Běžná cena
149 Kč

Popis

V budoucnosti, v době globálního oteplování a úctyhodných vědeckých objevů, sdílejí lidé každý aspekt svých životů s dokonalými robotickými společníky, zvanými mechy.
Když je ale zdokonalený prototyp robotického dítěte jménem David (Haley Joel Osment) naprogramován tak, aby projevoval bezvýhradnou lásku, jeho lidská rodina není připravena na následky. David je náhle odkázán sám na sebe ve světě, který je pro něj cizí a nebezpečný. Spřátelí se s protřelým mechou (Jude Law) a vydává se na úžasnou pouť za objevením tajemství své vlastní identity.

Trailer

Další parametry

Obraz:16:9
Zvuk:CZ 2.0, EN 5.1, PL 2.0, HU 2.0
Titulky:EN, CZ, PL, HU
Hrají:Haley Joel Osment, Frances O'Connor, Sam Robards, Jake Thomas, Jude Law, William Hurt, Ken Leung, Clark Gregg, Kevin Sussman, Tom Gallop, Eugene Osment, April Grace, Matt Winston, Sabrina Grdevich, Theo Greenly, Jeremy James Kissner, Dillon McEwin, Andy Morrow, Curt Youngberg, Ashley Scott, John Prosky, Enrico Colantoni, Paula Malcomson, Brendan Gleeson, Michael Berresse, Haley King, Kathryn Morris, Daveigh Chase, Brian Turk, Justina Machado, Tim Rigby, Lily Knight, Vito Carenzo, Alan Scott, Adam Alexi-Malle, Rena Owen
Režie:Steven Spielberg
Země původu:USA
Rok natočení:2001
Minutáž:140 min
Žánr:Drama, Sci-fi, Thrillery